یاقوت

مرقدت ضرب المثل های مرا تغییر داد ...هر که بامش بیش برفش نه٬کبوتر بیشتر

یاقوت

مرقدت ضرب المثل های مرا تغییر داد ...هر که بامش بیش برفش نه٬کبوتر بیشتر

یاقوت

خونه ی مادر بزرگ حوض بزرگ مستطیل شکل فیروزه ای داشت که وسطش یک پایه گلدون پر از گلهای یخ و سرخس و ...اینا بود و دور حوض پر از شمعدونی !!با بچه ها بازی میکردیم که یک گلدون افتاد داخل حوض فیروزه ای و شکست ..بازی و گلدون و شمعدون همه رو رها کردم و رفتم ...شاید یک روز هم یکجا اینجا رو رها کنم...!!

سالهای گذشته؛ خیلی شبها یکی از خوابهایی که می دیدم و از خواب می پریدم امتحان دادن بود ...امتحان ریاضی!  کابوس شده بود...دلیل هم اینکه چیزی از ریاضی بلد نیستم ..همون سالهای دبیرستان در حد اتحادها و چند تا معادله و مساحت قسمت رنگی را بدست آورید بلد بودم ..

بعد از مدتها خوابها دارند تعبیر میشوند!

پا به پای دخترم درسهای کنکور را می نویسم و میخوانم !

تکلیف هر شبی که مشاور به دخترم  داده ؛ آماده میکنم و ایشون جواب را می نویسد  .!من جمله "تست شیمی استوکیومتری"!!(شما بگید یک کلمه متوجه میشم نه نمیشم ...)فقط رونویسی میکنم  و آخر شب از روی کلید سوالات  پاسخها  رو چک میکنم ...وقت نوشتن هم بیشتر معین گوش میکنم که افسرده نشوم  از این ندانستن ها !!

موفقیت برای جفتمون آرزو میکنم :)

  • یاقوت ...

ارسال نظر

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.