افکار شب مانده

مشخصات بلاگ

خونه ی مادر بزرگ حوض بزرگ مستطیل شکل فیروزه ای داشت که وسطش یک پایه گلدون پر از گلهای یخ و سرخس و ...اینا بود و دور حوض پر از شمعدونی !!با بچه ها بازی میکردیم که یک گلدون افتاد داخل حوض فیروزه ای و شکست ..بازی و گلدون و شمعدون همه رو رها کردم و رفتم ...شاید یک روز هم یکجا اینجا رو رها کنم...!!

سالهای گذشته؛ خیلی شبها یکی از خوابهایی که می دیدم و از خواب می پریدم امتحان دادن بود ...امتحان ریاضی!  کابوس شده بود...دلیل هم اینکه چیزی از ریاضی بلد نیستم ..همون سالهای دبیرستان در حد اتحادها و چند تا معادله و مساحت قسمت رنگی را بدست آورید بلد بودم ..

بعد از مدتها خوابها دارند تعبیر میشوند!

پا به پای دخترم درسهای کنکور را می نویسم و میخوانم !

تکلیف هر شبی که مشاور به دخترم  داده ؛ آماده میکنم و ایشون جواب را می نویسد  .!من جمله "تست شیمی استوکیومتری"!!(شما بگید یک کلمه متوجه میشم نه نمیشم ...)فقط رونویسی میکنم  و آخر شب از روی کلید سوالات  پاسخها  رو چک میکنم ...وقت نوشتن هم بیشتر معین گوش میکنم که افسرده نشوم  از این ندانستن ها !!

موفقیت برای جفتمون آرزو میکنم :)

  • یاقوت ...

ارسال نظر

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.