افکار شب مانده

مشخصات بلاگ

خونه ی مادر بزرگ حوض بزرگ مستطیل شکل فیروزه ای داشت که وسطش یک پایه گلدون پر از گلهای یخ و سرخس و ...اینا بود و دور حوض پر از شمعدونی !!با بچه ها بازی میکردیم که یک گلدون افتاد داخل حوض فیروزه ای و شکست ..بازی و گلدون و شمعدون همه رو رها کردم و رفتم ...شاید یک روز هم یکجا اینجا رو رها کنم...!!

بگذار ندانند که رگبار ِ گریه های من،/از کجای آسمان آب می خورد!/ولی می خواهم تو بدانی! گلم!/می خواهم تو بدانی!/پدر بزرگم همیشه می گفت:/وقتی شبانه به کابوس ِ بی نور ِ کوچه می روی،/برای فرار از زوایای ترس/آوازی را زمزمه کن!/من همه برای پُر کردن ِ این خلوت ِ خالی ترانه می خوانم!/برای تاراندن ِ ترس!/به خدا از این کوچه های بی سلام،/از این آسمان ِ بی کبوتر می ترسم!/بامها را ببین!/دیگر کسی بادبادک نمی سازد!/در دامنه ی دست  کودکان/  تیر و کمان حرف ِ اول را می زند!/می ترسم از هزاره ای دیگر،/نسل ِ گلهای سرخ منقرض شده باشد!/می ترسم نوه های این ماهی ِ سرخ هم/با خیال  رسیدن به دریا،/دور ِ حصار ِ همین حوض ِ نیمه پُر/بچرخند و ُ/پیر شوند و ُ/ بمیرند!...یغما گلرویی..


امروز کنار خیابون ماهی قرمز برای عید می فروختند ...

  • یاقوت ...

ارسال نظر

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.