یاقوت

مرقدت ضرب المثل های مرا تغییر داد ...هر که بامش بیش برفش نه٬کبوتر بیشتر

یاقوت

مرقدت ضرب المثل های مرا تغییر داد ...هر که بامش بیش برفش نه٬کبوتر بیشتر

یاقوت

خونه ی مادر بزرگ حوض بزرگ مستطیل شکل فیروزه ای داشت که وسطش یک پایه گلدون پر از گلهای یخ و سرخس و ...اینا بود و دور حوض پر از شمعدونی !!با بچه ها بازی میکردیم که یک گلدون افتاد داخل حوض فیروزه ای و شکست ..بازی و گلدون و شمعدون همه رو رها کردم و رفتم ...شاید یک روز هم یکجا اینجا رو رها کنم...!!

بگذار ندانند که رگبار ِ گریه های من،/از کجای آسمان آب می خورد!/ولی می خواهم تو بدانی! گلم!/می خواهم تو بدانی!/پدر بزرگم همیشه می گفت:/وقتی شبانه به کابوس ِ بی نور ِ کوچه می روی،/برای فرار از زوایای ترس/آوازی را زمزمه کن!/من همه برای پُر کردن ِ این خلوت ِ خالی ترانه می خوانم!/برای تاراندن ِ ترس!/به خدا از این کوچه های بی سلام،/از این آسمان ِ بی کبوتر می ترسم!/بامها را ببین!/دیگر کسی بادبادک نمی سازد!/در دامنه ی دست  کودکان/  تیر و کمان حرف ِ اول را می زند!/می ترسم از هزاره ای دیگر،/نسل ِ گلهای سرخ منقرض شده باشد!/می ترسم نوه های این ماهی ِ سرخ هم/با خیال  رسیدن به دریا،/دور ِ حصار ِ همین حوض ِ نیمه پُر/بچرخند و ُ/پیر شوند و ُ/ بمیرند!...یغما گلرویی..


امروز کنار خیابون ماهی قرمز برای عید می فروختند ...

  • یاقوت ...

ارسال نظر

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.