یاقوت

افکار باران خورده

یاقوت

افکار باران خورده

یاقوت

خونه ی مادر بزرگ حوض بزرگ مستطیل شکل فیروزه ای داشت که وسطش یک پایه گلدون پر از گلهای یخ و سرخس و ...اینا بود و دور حوض پر از شمعدونی !!با بچه ها بازی میکردیم که یک گلدون افتاد داخل حوض فیروزه ای و شکست ..بازی و گلدون و شمعدون همه رو رها کردم و رفتم ...شاید یک روز هم یکجا اینجا رو رها کنم...!!

همه ی ما بزرگترها خاطرات ریز و درشتی داریم از گذشته مخصوصاً از مدرسه رفتن هامون! اما چیزی که بعد از خبر شنیدن مرگ سری دیوی بازیگر بالیوود سریع به یاد آوردم این بود که زمان ما ته خلاف بچه های مدرسه آوردن عکس های بازیگران هندی بود ...اگر عکس رو از دانش آموز میگرفتن 3 روز از مدرسه اخراج میشد ...چقدر پر هیجان بود وقتی دوستمون یواشکی لای کتاب رو گوشه حیات زیر درخت باز میکرد و عکس میدیدم ...لازم به ذکر است اون زمان ویدیو هم ممنوع بود ...دست داییم درد نکنه  فیلم های هندی جدید که می رسید خبر میکرد با دختر خاله می رفتیم می دیدم ...یادش بخیر ...یواشکی های گذشته هم یک چیز دیگه بود .

  • یاقوت ...

ارسال نظر

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.