یاقوت

مرقدت ضرب المثل های مرا تغییر داد ...هر که بامش بیش برفش نه٬کبوتر بیشتر

یاقوت

مرقدت ضرب المثل های مرا تغییر داد ...هر که بامش بیش برفش نه٬کبوتر بیشتر

یاقوت

خونه ی مادر بزرگ حوض بزرگ مستطیل شکل فیروزه ای داشت که وسطش یک پایه گلدون پر از گلهای یخ و سرخس و ...اینا بود و دور حوض پر از شمعدونی !!با بچه ها بازی میکردیم که یک گلدون افتاد داخل حوض فیروزه ای و شکست ..بازی و گلدون و شمعدون همه رو رها کردم و رفتم ...شاید یک روز هم یکجا اینجا رو رها کنم...!!

دیشب آخرین فکری که توی ذهنم چرخ زد و دیگه چیزی نفهیمدم و خوابم برد این بود که وقت خداحافظی دست تکان میدهم و این عادت مسخره در تمام سالهایی که رفتارهایم م را به یاد دارم  با من است .اگر ایستاده باشم  و او برود آنقدر نگاه میکنم تا رنگ لباسش به نقطه ای تبدیل شود و اگر هردو در حال خداحافظی باشیم تا چند متر جلوتر مرتب بر میگردم و به پشت سر نگاه میکنم و وقت رفتن به آدم هایی فکر میکنم که وقت رفتن هرگز به پشت سرشان نگاه نمیکنند ...!!
  • یاقوت ...

ارسال نظر

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.