یاقوت

افکار باران خورده

یاقوت

افکار باران خورده

مشخصات بلاگ
یاقوت

خونه ی مادر بزرگ حوض بزرگ مستطیل شکل فیروزه ای داشت که وسطش یک پایه گلدون پر از گلهای یخ و سرخس و ...اینا بود و دور حوض پر از شمعدونی !!با بچه ها بازی میکردیم که یک گلدون افتاد داخل حوض فیروزه ای و شکست ..بازی و گلدون و شمعدون همه رو رها کردم و رفتم ...شاید یک روز هم یکجا اینجا رو رها کنم...!!

دیشب آخرین فکری که توی ذهنم چرخ زد و دیگه چیزی نفهیمدم و خوابم برد این بود که وقت خداحافظی دست تکان میدهم و این عادت مسخره در تمام سالهایی که رفتارهایم م را به یاد دارم  با من است .اگر ایستاده باشم  و او برود آنقدر نگاه میکنم تا رنگ لباسش به نقطه ای تبدیل شود و اگر هردو در حال خداحافظی باشیم تا چند متر جلوتر مرتب بر میگردم و به پشت سر نگاه میکنم و وقت رفتن به آدم هایی فکر میکنم که وقت رفتن هرگز به پشت سرشان نگاه نمیکنند ...!!
  • یاقوت ...

ارسال نظر

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.